Zaloguj
Nie jesteś członkiem Klubu Kibica? Zarejestruj się
Ankieta

Niemcy na Stadionie Narodowym...

Chat

Szczegółowe plany sektorów na stadionach Euro 2012

Regulamin forum

Robert_kuras
Reynevan
Wysłano: 07 maj 2012, 15:46 / ponad 2 lat temu
Za niecały miesiąc rusza Euro 2012. Otrzymałem dziś bilety, mniej więcej orientuję się gdzie będę siedział, strefa Yellow, gate, block,seat, ok fajno, dam sobie radę z trafieniem na właściwie miejsce... ale byłem przekonany, że wraz biletami w pakiecie dostanę elegancką broszurkę z dokładną mapą sektorów Stadionu Narodowego w Warszawie. Owszem, jest dołączona mini książeczka zwana Przewodnikiem dla widzów, ale moim zdaniem powinna takowy plan zawierać. Inna sprawa, że ani na stronie UEFA, ani na stronie oficjalnej Euro 2012, nie ma w ogóle rozpiski sektorów na żadnym ze stadionów. Jakieś grafiki można co najwyżej znaleźć na zewnętrznych serwisach i portalach. Powinno to być poprawione moim zdaniem.
Acta
aglin4
Wysłano: 07 maj 2012, 17:46 / ponad 2 lat temu
na stadionie będą stewardzi a skoro znasz wejście, sektor, rząd i miejsce to po co więcej info? bez problemu znajdziesz miejsca. nie róbmy przedszkola i prowadzania za rączkę
Robert_kuras
Reynevan
Wysłano: 07 maj 2012, 23:05 / ponad 2 lat temu
Od razu przedszkole i prowadzenie za rączkę. Nie popadajmy w skrajności. Wcale tego nie oczekuję. Moim zdaniem, na stronach oficjalnych poświęconych Euro, obligatoryjnie powinny być zamieszczone plany stadionów. To kwestia profesjonalnej organizacji, koniec i kropka i skończona szopka ;)
Thumb
djaroch
Wysłano: 08 maj 2012, 16:47 / ponad 2 lat temu
Oczywiscie ze plan powinien byc dostepny. To jest norma ze na obiektach sportowych mozna sprawdzic rozmieszczenie sektorow. Ja tez otrzymalem bilety i ze niby siedze w sekcji zoltej. Ale to moze byc na srodku lub przy choragiewce. Ale mi dokladnosc.
Thumb
cavalier
Wysłano: 08 maj 2012, 19:50 / ponad 2 lat temu
Ja tez chcialem zobaczyc gdzie bede siedzial i w zupelnosci zgadzam sie z tym, ze powinna byc dolaczona mapka sektorow. No ale zaakceptowalem fakt, ze mapki nie ma z biletami, wiec zaczalem szukac takiego planu w internecie - no i tu sie juz wkurzylem - nie ma nigdzie takiego planu, z ktorego by wynikalo, ktory sektor jest ktory... :/
Annabannana
ankaros
Wysłano: 08 maj 2012, 19:59 / ponad 2 lat temu
tez bym chciala wiedziec gdzie sa moje miejscowki. sluszna uwaga @Reynevan
Thumb
gutovsky
Wysłano: 09 maj 2012, 12:19 / ponad 2 lat temu
Już było to na forum, ale w innym dziale więc zapodam i tu :) Najdokładniejszy plan stadionu jaki znalazłem, po wybraniu sektora i przybliżeniu widac każde miejsce

http://www.eventim.pl/livenation/pl/plan_sali/320697/?currency=PLN&disable_gzhandler
Jo_av
pjachu
Wysłano: 13 maj 2012, 15:10 / ponad 2 lat temu
Wszystko fajnie, ale wydaje mi się że UEFA wprowadzi swoje podziały na sektory ;) Bo np. w moim wypadku moje miejscówki na sektorze G35 w danym rzędzie (16) mają o kilkaset większy nr siedzenia niż widnieje na bilecie, ale nie ma co się stresować na zapas - każdy kto zapłacił za bilety będzie miał swoje miejsce na sektorze :)
Thumb
jaski
Wysłano: 16 maj 2012, 09:28 / ponad 2 lat temu
Ja również polecam plan narodowego na stronie eventim.pl. Ale coś nowego mogę tez polecić. Google uruchomiło StreetView na wszystkich stadionach Euro2012. Na niektórych dobrze można zobaczyć sektory i policzyć rzędy.
Thumb
pomelek
Wysłano: 16 maj 2012, 11:38 / ponad 2 lat temu
A powiedzcie mi, proszę, o co chodzi z tymi stand yellow, stand green, bo jakoś skumać nie mogę ;)
Acta
aglin4
Wysłano: 16 maj 2012, 12:33 / ponad 2 lat temu
kolor trybuny
Musisz być zalogowany aby tworzyć nowe posty
Sponsor Główny Reprezentacji Polski:
Orange
Partnerzy:
You Boys in Green